© מתחם התחנה בנימינה      עסקים  אומנות  מסחר      יוסי אשד 052-8843473      info@hamitcham.co.il
אודות המיזם דפי העסקים צור קשר על המיקום והמקום
משהו מתוק

הפטיפורים של אביטל

סטודיו של שוקולד, לסדנאות ורכישת פטיפורים נפלאים

רשות הדיבור לאביטל גיל, בעלת הסטודיו:

"שוקולד הוא הדבר איתו אני מתעוררת בבוקר והולכת לישון, כל ערב כבר 25 שנה. מדברת שוקולד, טועמת שוקולד, מייצרת שוקולד, נושמת שוקולד... 25 שנים בהם אני מייצרת פטיפורים משוקולד. בשונה מפרלינים, אותם יוצקים לתבניות, ביצירת פטיפורים אני התבנית - מזלפת, חותכת, מפסלת, מציירת...

"חומרי הגלם אינם מכילים חלב, מסיבות אידיאולוגיות. שוקולד אמיתי ובריא אינו מכיל חלב, וכך אני אוהבת אותו. לשמחתי בשנים האחרונות גם בארץ גילו את סגולותיו של המריר המריר הזה, וגם ילדים שמחים וגאים לאכול שוקולד אמיתי-אמיתי, ממש כמו הגדולים.

"לשוקוליה, שהיא הבית השני שלי, אני שמחה להזמין כל אוהב שוקולד באשר הוא, לשתות ליקר קסיס מתוך כוסית של שוקולד ולהשתכר מהשילוב המתוק. אם חשקה נפשכם בברכה משוקולד או זר פרחים של שוקולד, אריזת מתנה מיוחדת או כיתוב על שוקולד - את כל אלה (והרבה-הרבה יותר...) תמצאו אצלנו.

"בכל יום מחדש אני שמחה ומודה על החומר הנפלא הזה איתו אני יכולה לשמח ולהמתיק את יומכם".

אביטל שמחה להזמין לסדנאות הפתוחות המתקיימות בסטודיו מדי יום שישי, בשעה 10:00 ובשעה 12:00, בתאום מראש בלבד. הסדנא מיועדת לילדים ולמבוגרים ומותאמת רק לילדים מעל גיל 5, ועם הקטנטנים הסליחה. אביטל גם מקיימת  סדנאות שוקולד נוספות לקבוצות, באירועי יום הולדת ולקבוצות, בתיאום מראש.
כמו כן ניתן לקנות פטיפורים נפלאים באריזות שי יפהפיות לכבוד שבת וחג, לארוח מתוק ומיוחד!
האסיף 42  בנימינה
04-6288689
054-4760557
שילחו אימייל
בקרו באתר
בקרו בדף הפייסבוק