© מתחם התחנה בנימינה      עסקים  אומנות  מסחר      יוסי אשד 052-8843473      info@hamitcham.co.il
אודות המיזם דפי העסקים צור קשר על המיקום והמקום
מישהו מטפל בך

רש"ט - המרכז לרפואה משלימה


הבית של כל הטיפולים והמטפלים מתחום הרפואה המשלימה בבנימינה והסביבה

חזון הנהלת מרכז רש"ט, המרכז לרפואה משלימה, הינו: אמונה חזקה ברפואה המשלימה, חשיבות השילוב בין הרפואה המשלימה לרפואה הקונוונציונלית וזכות הבחירה החופשית והעצמאית של כל מטופלת ומטופל.

בהתאם לכך, נחושה הנהלת המרכז לסייע לכל מטופליה לבחור את דרך הטיפול הנכונה, תוך ייעוץ וליווי של מיטב המומחים מכל ענפי הרפואה - המשלימה והקונוונציונלית.

במרכז רש"ט ניתן למצוא מטפלים מנוסים בתחומים הבאים:
הומאופתיה, פסיכותראפיה, נטורופטיה, רפלקסולוגיה,רפואה סינית, רפואה יפנית, דיקור קוסמטי, שונישין (דיקור יפני לילדים ללא מחטים), שיאצו, עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי הוליסטי, הילינג רוחני, טיפול בתדרים, "קול הרוח", טיפול בקול, טיפול בפרחי באך, ריפוי בעיסוק, פסיכודרמה, התמקדות ודימיון מודרך, קינסיולוגיה וקלפים טיפוליים, טיפול בשיטת אלבאום, מיצוי יכולות - פיתוח כישורי חיים, אירידולוגיה ועוד.

בכל טיפול מציע המרכז מגוון מטפלים, ברמות ניסיון ותימחור שונות, על מנת להנגיש את הטיפולים ולאפשר לכל אחת ואחד לבחור את הטיפול והמטפל המתאים לה או לו. בתהליך ההתייעצות והבחירה ניתן גם להתייעץ עם רופא משפחה (קונוונציונלי) מנוסה, בהתאם לצורך.

נוסף לטיפולים האישיים, מציע מרכז רש”ט גם הרצאות, סדנאות וחוגים בתחומים השונים של הרפואה המשלימה. פעילויות אלה מועברות בבית המרכז בבנימינה וכן מחוצה לו, על פי צרכי ובקשות הגופים השונים (חברות, ארגונים, ועדי עובדים ומוסדות).

את כל הפעילויות מוביל מרכז רש"ט כחלק מהשתייכותו לקהילה ותוך תרומה מתמדת לה - בקיום אירועים והרצאות במחירים מוזלים, הפעלת חוגים מיוחדים לאוכלוסיית גיל הזהב, תמיכה וחונכות במטפלים צעירים ושמירה על תימחור סביר והגיוני.
רח' הטחנה 42 קומה א', בנימינה
04-8668611
04-8668622
בקרו באתר
שילחו אימייל
בקרו בדף הפייסבוק