אודות המיזם דפי העסקים צור קשר על המיקום והמקום

© מתחם התחנה בנימינה      עסקים  אומנות  מסחר      יוסי אשד 052-8843473      info@hamitcham.co.il
בכל אדם טמון יהלום

יעל פניני - המרכז ללמידה התפתחות וצמיחה


מרכז רב תחומי המתמחה בהפרעות קשב, לקויות למידה, ומימוש הפוטנציאל הקיים בנו
. המרכז מציע טיפולים רגשיים ואימונים ליחידים ובקבוצות, הדרכות הורים, הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה, סדנאות והרצאות.

המרכז ללמידה, התפתחות וצמיחה נולד מתוך הבנה שהשמיים הם הגבול.
המרכז הוא מרחב של קבלה ותמיכה, נחישות, ואמונה ומאפשר לתהליכי שינוי עוצמתיים ומעצימים להתרחש מדי יום ביומו. המרכז מציע את שירותו לילדים, בני נוער ומבוגרים, הרוצים לשפר את איכות החיים, לחוות הצלחה ולהגיע להגשמה, בשני תחומים עיקריים המשולבים זה בזה:
- לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז
- תהליכי מודעות, התפתחות והעצמה אישית

במרכז עובד צוות מיומן של אנשי מקצוע במגוון רחב של תחומים, אשר מאפשר מתן מענה מקיף לכל הפונים וסיוע להגשמת מטרותיהם. צוות המרכז כולל פסיכולוגית, יועצת חינוכית, אנשי טיפול, מאמנים אישיים ומורות להוראה מתקנת.

העבודה במרכז נעשית בשיתוף פעולה בין אנשי הצוות המקצועיים ככוח מצמיח
, מתוך גישה הוליסטית המתייחסת אל האדם כשלם. כחלק מגישה זו, אנשי המרכז מאמינים בתהליכי שינוי המתרחשים בכמה מישורים ומתייחסים לכל מעגלי החיים במקביל.
ילדים ובני נוער זוכים במרכז לליווי אישי המותאם לצרכיהם בכל תחומי החיים
, כאשר ההורים הם שותפים מלאים בתהליך השינוי וזוכים להכוונה, תמיכה וכלים מעשיים אשר מחזקים את המערכת המשפחתית כולה. במידת הצורך הילד גם מלווה על ידי אנשי המרכז מול צוות בית הספר, על מנת ליצור ולחזק את  שיתוף הפעולה בתמיכה בילד.

תחומי הפעילות של המרכז:
טיפול רגשי
טיפול קוגניטיבי התנהגותי: טיפול ממוקד מטרה, אפקטיבי וקצר מועד / אימון אישי / הדרכת הורים פרטנית וקבוצתית/ הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה.
במרכז מתקיימות הרצאות וסדנאות בתחומים שונים המיועדת לקהל הרחב: סדנת ההעצמה לנערות, סדנת אימון ללמידה יעילה, סדנה לחיזוק כישורים חברתיים, סדנאות מודעות לנשים וקבוצות הורים.
אנשי המרכז עומדים לרשותכם בכל שאלה, התייעצות או התלבטות, והם ישמחו לסייע לכם לבחון יחד את האפשרויות השונות ולבחור את הכלים המתאימים לכם.
הטחנה 42 קומה א' בנימינה
04-6388816
052-8461415
בקרו באתר
שילחו אימייל